ثبت اطلاعات مشارکت‎کنندگان

مشارکت‌کنندگان محترم جهت درج اطلاعات خود در کتاب رسمی نمایشگاه و صدور کارت غرفه‌دار می‌توانند نام کاربری و رمز عبور خود را از ستاد اجرایی دریافت و نسبت به تکمیل اطلاعات خود از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

ثبت اطلاعات مشارکت کنندگان

 

پس از ورود به صفحه ویرایش، روی دکمه «افزودن اطلاعات کتاب» کلیک کرده و در قسمت بعد تمامی فیلدها را به صورت کامل پر نمایید. لازم به ذکر است این اطلاعات مستقیما در کتاب نمایشگاه درج خواهد شد.

همچنین جهت صدور کارت غرفه‎دار در قسمت کارت غرفه‎داران روی دکمه «افزودن کارت غرفه‎دار جدید» کلیک کرده و فیلدها را مطابق درخواست تکمیل نمایید.

 

 

درج آگهی در کتاب رسمی نمایشگاه

کتاب رسمی نمایشگاه به عنوان سند حضور مشارکت‎کنندگان از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است. ستاد اجرایی برای تهیه یک کتاب استاندارد نمایشگاهی که در شان مشارکت‎کنندگان و بازدیدکنندگان گرامی باشد، تدارک خاص و ویژه‎ای را فراهم کرده تا با توجه به اهمیت این رویداد، اثری درخور و شایسته در دسترس شرکت‎های ایرانی و خارجی باشد. بر این اساس امیدواریم با حضور چشمگیر و متمرکز خود در این اثر ضمن بهره‎مندی از یک فرصت و مزیت متمایز، شاهد توسعه فعالیت‎های تجاری شما در بازارهای داخلی و خارجی باشیم.

خواهشمند است جهت درج آگهی در کتاب نمایشگاه بین‎المللی صنعت ساختمان شیراز (iCBuild) ضمن تکمیل فرم شماره سه، به موارد ذیل توجه فرمایید:

  • آگهی در سایز A5 و مطابق جزئیات توسط سفارش‎دهنده تهیه و حداکثر دو هفته مانده به برگزاری نمایشگاه جهت چاپ برای سفارش‎گیرنده ارسال می‎گردد.
  • فرمت فایل‎ آگهی CMYK چهار رنگ به صورت TIFF با رزولوشن ۳۰۰ dpi و با حاشیه اطمینان ۱/۵ سانتی متر از هر طرف باشد.
  • محل چاپ صفحات و یا سایر مواردی که تصریح نشده‎اند بنا به صلاحدید سفارش‎گیرنده خواهد بود.
  • سفارش‎دهنده آگهی متعهد است به میزان ۳۰ % مبلغ آگهی را در صورت انصراف به سفارش‎گیرنده پرداخت نماید.

 

 

فرم شماره سه: درج آگهی در کتاب نمایشگاه